Juniora - Pomoce terapeutyczne i logopedyczne

Pomoce dydaktyczne dla dzieci z autyzmem

Juniora.pl
Skontaktuj się z nami
517 044 545

Nowości w sklepie – akcesoria i pomoce terapeutyczne

Nowości w sklepie – akcesoria i pomoce terapeutyczne

W naszym sklepie co chwila pojawiają się nowe pozycje. Ostatnio dodaliśmy kilka praktycznych akcesoriów i pomocy terapeutycznych. Sprawdźcie sami:)


Ołówek Twist’n Write

Ołówek o niespotykanym kształcie – przypomina widełki lub obcęgi. Po to taki kształt? Dziecko może się uczyć prawidłowo trzymać długopis. Trójpalcowy chwyt jest zalecany dla początkujących pisarzy, a dzieciom z dysleksją, dysgrafią i zaburzona motoryką ciała taki kształt ułatwi wypracowanie poprawnego chwytu.

Dodatkowo ołówek jest dostępny w różnych żywych kolorach, co na pewno spodoba się dzieciakom.


SAMOGŁOSKI zrobisz Ty

Układanka z samogłoskami jest dedykowana dla dzieci, które uczą się czytać. Dziecko musi samo składać literki, co pozwala mu nauczyć się znaku graficznego danej samogłoski. Doskonała pomoc do pracy i zabawy z dziećmi przy stoliku.

Labirynt Dopasuj zwierzęta Farma


Labirynt to zabawka wykonana z drewna. Znajdują się na niej zwierzątka, których poszczególne elementy trzeba do siebie dopasować.

Labirynt to świetna zabawa i nauka. Dziecko może ćwiczyć sprawność rączki oraz logiczne myślenie.

Dziury w całym

Z Gadatkolandii przyjechał do nas samochodzik z dziurami;) Jest to świetny zestaw, szczególnie dla chłopców, który pomaga usprawnić motorykę i ćwiczy percepcję wzrokową. Czy dasz rade włożyć kulkę szczypcami?

To niektóre z nowości. Po więcej zapraszamy do naszego sklepu.