Juniora - Pomoce terapeutyczne i logopedyczne

Pomoce dydaktyczne dla dzieci z autyzmem

Juniora.pl
Skontaktuj się z nami
517 044 545

Nowe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Nowe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Koniec roku kalendarzowego to czas kiedy przedszkola i inne placówki oświatowe zaopatrują się w pomoce dydaktyczne dla swoich podopiecznych. W sklepie juniora.pl specjalnie dla tej kategorii klientów sprowadzono nowości, które z pewnością spodobają się przedszkolakom.


Zestaw dla maluchów, którego celem jest ćwiczenie usprawniające motorykę małą, umiejętność rozróżniania kolorów, wielkości oraz kształtów. Doskonała zabawa i lekcja sprawności. W zestawie znajdują się różne wielkości, kolory i kształty.

Jest to książeczka z ciekawymi opowiadaniami dla trzylatków. Do każdej historyjki przygotowano różne zadania oraz ilustracje i zestawy obrazków. Dziecko słucha i ćwiczy rozumienie słyszanego tekstu. Dodatkową pomoc stanowią plansze z obrazkami, które ułatwiają zrozumienie.

Zestaw oprócz karp pracy, które należy uzupełniać, kolorować, rysować itd., zawiera także mini gry. To idealny zestaw dla maluchów. Pomaga im oswoić się z uczuciem złości, rozpoznawać przyczyny i radzić sobie ze złością we właściwy sposób. Ten zestaw to idealna pomoc dla rodziców, pedagogów i terapeutów.

Doskonała pomoc terapeutyczna do pracy z przedszkolakami. Pacynka i karty z żywnością uczą dzieci zdrowych nawyków żywieniowych. Do zestawu dołączona jest także piramida żywienia.

Pacynka może spełniać różne funkcje. Idealnie sprawdzi się w przedstawieniach lub w nauce sylab czy liczb itd. Zastosowanie zabawki zależy od wyobraźni osoby pracującej z dzieckiem.

Świetna zabawa i nauka. Jakie elementy stroju pasują do siebie i kogo można ubrać w dany strój? Ćwiczenia spostrzegawczości i kojarzenia.

Pomoce dydaktyczne dla przedszkoli – juniora.pl/pomoce-dydaktyczne-przedszkole to obszerna kategoria w sklepie. Czujemy się zobowiązani, aby regularnie zamieszczać nowości, które mogłyby zainteresować najmłodszych i były przydatne w terapii lub zabawie grupowej. Starannie sprawdzamy oferty producentów i wybieramy takie produkty, które według nas najlepiej spełnią swoją rolę.